Velký úklid klubovny

17.11.2019

S posunem hodinových ručiček na zimní čas a blížícím se příchodem zimy se budeme muset z venkovních tréninků přesunout do klubovny. Což my bychom se asi s prachem a sem tam nějakým špinavým stolem smířili, ale příští sobotu 23. 11. se bude konat výroční valná hromada našeho sboru, tak si nechceme před hosty utrhnout ostudu.

Sundat poháry z polic, naleštit je, umýt police a narovnat všechno zpět. Kdo nezažil neví, kolik legrace se při tom dá zažít. Ani ztráty nebyly tak veliké. Odnesl to jen jeden pohár a ten jsme ukryli do skříně. Příští rok ho určitě nahradíme nějakým novým a větším. Původně jsme si mysleli, že poháry to skončí, ale když už se nás sešlo tolik (ono to totiž nebývá zvykem) a práce nám šla tak hezky od ruky, vrhli jsme se ještě na výčep, obložení, parapety, radiátory, ale hlavně na okna. Ty už hadr neviděly hodně dlouho. Prý asi tak před pěti lety naposledy.  A to byla teprve zábava. Kluci tuto činnost vykonávali úplně poprvé (pravděpodobně vůbec netušili, že se okna musí umýt, aby přes ně bylo vidět), a tak se holky hodně nasmály. Pravda, vyskytly se i nepředvídané události, kdy v ruce zůstal utržený řetízek od žaluzií a jiné drobné nehody, ale to se občas stane. Nakonec jsme stihli umýt i rozestavět stoly a židle, takže výročka může začít.