Soutěž Salačova Lhota

03.08.2018

Nadešel pátek a my jsme se vydali do Salačovi Lhoty na odpolední dětskou soutěž. Sešli jsme se v 16:30 na hasičárně smotali hadice, pracně nandali sedačku do Tranzita a vyrazili na soutěž. Přijeli jsme na místo a Aleš vyrazil na hutě pro Láďu a Verču když se vrátil, tak jsme šli na nástup. Po nástupu přišel Aleš za Filipem a Matějem a povídá ,,kluci máte dres"? Jeho otázka nás zaskočila, protože na ligových soutěžích už běhat nemůžeme a o to víc jsme se těšili. Aleš nás bral spíš jako tak si běžte jak chcete, hlavně ať Áčko udělá slušný čas. Pojmenovali jsme se jako družstvo Pacov st. VV (vysloužilí veteráni). Prvně běželi mladší děti a umístily se na prvním místě. Potom běžel starší tým A a dostal červený praporek za nenašroubovaný koš. V tom přišel Aleš a zeptal se jestli bysme jako družstvo VV nechtěli běžet na jistotu a dát sice pomalejší čas, ale bez červeného praporku. Odpověd byla jasná: NE. Odstartovali jsme, všechno šlo jak má a s rozdílem 7 setin sekundy byl tým V.V. byl první s časem 18:85 s. Po skončení Aleš odvezl děti do Pacova a pak se vrátil na noční soutěž.