Přezkoušení odborností MH

15.12.2023

Poslední trénink roku 2023 jsme věnovali přezkušování odborností. Přípravě jsme věnovali dostatek času, takže jsme věřili, že minimální početní limit 5 lidí nebude problém. Děti skládaly následující odbornosti: Strojník, Strojník – junior, Preventista.

Zkouška preventisty se skládala pouze z teoretické části učiva. Strojníci a strojníci – junioři museli kromě teoretických znalostí ukázat i dovednost při práci s PS 12.

Teoretické znalosti přezkušovali: Michaela Veletová (členka ORM OSH Pelhřimov), Aleš Janda (člen ORM OSH Pelhřimov, starosta SDH Pacov) a Filip Dolejš (vedoucí mládeže SDH Pacov).

Práci s PS 12 přezkušovali: Matěj Papež a Ladislav Trpák ml. (oba vedoucí mládeže SDH Pacov).

Odbornost Preventista úspěšně složil Tobiáš Hladík.

Odbornost Strojník úspěšně složili: Jakub Strnad, Martin Hrudkaj, Jakub Štěpánek, Nicolas Havel.

Odbornost Strojník – junior úspěšně složili: Max Pasáček, Matyáš Karkule.