Okresní a krajská soutěž dospělých

25.06.2022

Okresní kolo v PS 25.6. 2022 - Velká Chyška

Dnes se družstvo mužů po dlouhé době zúčastnilo okresního kola v požárním sportu, které se konalo ve Velké Chyšce. V deštivém počasí absolvovali disciplínu 100m, kde v součtu umístění jednotlivců obsadili 2. místo. Štafeta 4 x 100m z bezpečnostních důvodů byla zrušena. Požární útok na 3B se ani na jednom pokusu moc nepovedl. V součtu disciplín jsme obsadili 4. místo.

Pohárová soutěž v PS 25.6. 2022 - Velká Chyška

Po okresním kole soutěže následovala pohárová soutěž v požárním sportu. Nenechali jsme si jí ujít tuto příležitost a do třetice zkusili štěstí na stroji Rosenbauer Fox4. Přes veškerou snahu a um, který jsme do pokusu vložili se ne všechno podařilo. Přesto jsme si odvezli krásné 3. místo.

Krajské kolo PS 9.7. 2022 - Pelhřimov

Přesto, že jako družstvo jsme na kraj nepostoupili, své zástupce jsme na kraj vyslali. Dva muži a jedna žena doplnili družstvo SDH Žirovnice. Z původních 100m, které měli zaběhnout, byli i v sestavě štafet a po zranění jedné z žen jsme byli i v útoku.