Liga mladých hasičů Ondřejov

15.09.2018

Pro další body do LMHoPe jsme dnes vyrazili do Ondřejova. Opět tu máme asfaltovou plochu, tentokrát do kopečka a dvě základny. Jako doplňková disciplína k PÚ je střelba. Dalším zpestřením bude uzlová štafeta jednotlivců, kde můžeme přihlásit 7 členů za SDH a aby si vedoucí vyzkoušeli jaké je to stát na startovní čáře, připravili pro ně ondřejovští biatlon (běh na 150 m + střelba a dalších 150 m). Aleš opět chvátá na PHL do Hněvkovic, tak běžíme na začátku startovní listiny. Vyjímečně mladší jako první. Na start jich jde tentokrát 7. Vše vypadá dobře, máme malý problém na rozdělovači a čas se zastavil na 25,23 s. Další na řadě jsou st. A. Tam je to bez problémů a čas 21,96 s. Podařilo se postavit i tým st. B. Tam vedoucí testovali postavení na další sezónu. Útok se podařil v čase 25,2 s. Přesunem se na uzlovou štafetu, která je volná. Výběr byl složitý, chce si nás to vyzkoušet hodně. Nakonec Iva vybere 7 zástupců a jdeme na to. Je to na čas, ale u některých to tak nevypadá. Dokonce se objevili a chybné uzle. Nakonec se podaří postoupit pouze Láďovi. Před obědem stihneme ještě střelbu. Poslední pokyny od Aleše a zaléháme. Větší průšvich to být nemohl. Druhé pokusy probíhají jako vždy po obědě. Asi jsme měli jet raději domů. Mladší měli problém na základně na PP a tak zlepšení nebylo. Čas 39,29 s. Starší A se také nezlepšilo - čas 23,13 s. a B to nevyšlo vůbec. Nedařilo se spojit sání a i tak ani oni se nezlepšili - čas 35,18 s. Aleš s Tomem ujíždějí se starším týmem na PHL, aby zkusili štěstí oni. Na závěrečném vyhlášení tedy Pacov reprezentuje už pouze družstvo mladších. A jak jsme dopadli?

Mladší na PÚ obsadili 2. místo, na střelbě 5. místo. Celkově skončili na 2. místě.

Starší A na PÚ 2. místo a střelba 5. místo. I oni skončili celkově na 2. místě.

Starší B na útoku 9. místo na střelbě 5. místo. Celkově 8. místo.

foto zde

výsledky zde