Krajská soutěž Dorostu v Třešti 2022

19.06.2022

Aby toho tento víkend nebylo málo, tak nás ještě v neděli čekalo krajské kolo dorostu. Sem nám postoupili z okresu 4 lidi. Láďa (starší dorostenec), Bára (střední dorostenka), Pavel (mladší dorostenec) a Kája (mladší dorostenka). Cestu už jsme znali, takže to byla brnkačka. Začátek soutěže byl podobný, jako v soboru. Příjezd, prezence, nástup a od 9 hodin to vypuklo.

Jakožto jednotlivci jsme měli chvíli čas, tak jsme ho využili a ze všeho nejdříve napsali testy z PO. Po testu panovala dobrá nálada, tak jsme usoudili, že to bude bez chyb. No, jak u koho. Jako první "běhavá" disciplína pro nás byl připraven dvojboj. Okna byla vesměs v pořádku, ale dost foukalo, hasičáky byly lehké, a ještě každý s jiným počtem nohou, takže dost padaly. A nepadaly jen hasičáky. I Láďa si střihnul jeden kvalitní drškopád. 😊 Po dvojbojích jsme měli pauzu, tu jsme využili k obědvání a potom jsme šli s plným břichem na 100 m. Tady už jsme žádné červené praporky díkybohu neviděli. Musím říct, že některé časy byly opravdu slušné.

Po doběhání jsme si uklidili svých pět švestek do auta a čekali na vyhlášení. To bylo něco hrozného. Na tom sluníčku, hrozné vedro, zrovna ani nefouklo a každý řečník to jenom prodlužoval. No nicméně, jak naši dorostenci tedy dopadli.

Láďa - testy bez chyby, dvojboj - 3. místo, 100 m - 2. místo, celkově - 3. místo.

Bára - testy bez chyby, dvojboj - 10. místo, 100 m - 9. místo, celkově - 9. místo.

Pavel - test - 1 chyba, dvojboj - 9. místo, 100 m - 10. místo, celkově - 10. místo.

Kája - test - 1 chyba, dvojboj - 8. místo, 100 m - 6. místo, celkově - 9. místo.

Celkové výsledky včetně časů zde