Den Mikroregionu

18.06.2022

V sobotu 18. června se v areálu pacovského zámku konal již tradiční den Mikroregionu. Tento den mají spolky z Pacova a okolí jedinečnou příležitost k prezentaci své práce, ale také k náboru nějakých těch nových členů. Protože co si budeme povídat, teď po kovidu je o lidi nouze všude. My jsme této šance samozřejmě využili také, a to jako sbor i jako jednotka sboru. Návštěvníci měli možnost si detailně zvenku i zevnitř prohlédnout naše výjezdové vozidlo Tatra Terno, zkusit si, jaké to je být navléknutý v zásahovém obleku (zvláště ve těchto vedrech), dále byla spíše pro děti připravena atrakce v podobě džberových stříkaček, terčů, hasičských puzzlů, anebo jednoduchý test z požární ochrany. Po celý den lidé o náš stánek jevili velký zájem, což nás velice potěšilo. Tak zase za rok.